pondělí 10. dubna 2017

Australia natloukli Wales na zámku v Nohejbal Svetového pohára semifinále s Jamajky

S hlasným víťazstvo nad Wales účinne zaistené štvrť času v poslednom postupovom úchytom na Netball Svetového pohára v Sydney, Austrália tréner Lisa Alexander bol schopný cestnú skúšku počet polohových možnosťou pred široko očakávaného zápas o zlato v nedeľu.

Ako sa dalo očakávať, že diamanty boli v inej triede na mladých Welsh oblečenie a po spustení strelcov Caitlin Thwaites a Erin Bell naskladaných na turnaji vysokej 43 až polovičný úväzok na Acer Arena, turnaj hostitelia sa vyčerpal 89-24 víťaza v takmer dokonalej hre.

víťazstvo zavretý v semifinálovom stretnutí v sobotu world číslo štyri Jamajky, ktorý porazil Malawi skôr v deň, 63-6 2, nečakaným thriller.England poraziť Južná Afrika dosiahnuť Nohejbal svetového pohára semifinále viac

"sme pripravení tak ako vždy [pre finále]," povedal Alexander. "Obranná úsilie dnes bola výborná.Hlad a túžba je tam, je to jednoducho musím byť zajtra. Je to bude obrovská hra.

"[Chceli sa dostať] svoje návyky úspechu správne večer po dobu 60 minút.Sú to naše uvoľnené guľôčkové pick-up, pričom v prednej v správnom čase, náš set hrá off time outy, posledných 10 sekúnd go-do hier, všetky tieto druhy vecí, ktoré ohľadu na to, keď hráte finále. "

Nový Zéland, po kefovanie stranou Uganda 76-33, bude čeliť tretej-zaradil Anglicku, ktorý pripadá na Južnej Afriky, 62-46 v piatok, v druhej sobotňajších semifinále.

Wales strane, účtoval ako vzrušujúce mix mladosti a skúseností a trénovaný Trish Wilcox, hotový vrchole svoje predbežné bazéna, ale nepodarilo zvládnuť víťazstv o v ďalšej fáze, stráca do Anglicka a južnej Afriky predtým, než spadne do Austrálie.

V Diamonds 'východiskovými sedem proti Walesu bol ďalší Alexandr hybrid; s cieľom strelec Thwaites a cieľom útoku Bell, ktorý v kombinácii krásne proti Juhoafrickej republike s 33 gólov každý, ktoré sú spojené Kimberley Green po krídle útoku, Paige Hadley v stredu a Renate Hallinan po krídle obrany.

Welsh cieľom útoku, 23-ročná Emma Thomas, ktorý vstúpil do zápasu ako jeden z najpresnejších strelcov v turnaji na 93%, musel sa vysporiadať s loptou náročné Rebecca Bulley.Hrať v jej prvom Svetovom pohári, Thomas v dvoch predchádzajúcich zápasoch strieľal na 100% a neuveriteľne minul len päť striel prichádzajúce do stretu. Prišla zhadzovať na zem tvárou v tvár svetovej obrany Austrálčanov.

Istý Sharni Layton, ktorý mal Blinder vo víťazstvo nad Južnej Afrike, so siedmimi odposluchov, päť výchyliek a ta� �kou of doskokov, išiel do zarážky na bránkovej strelec, 188cm Chelsea Lewis. Kyra Jones, z najplodnejších podávačov doteraz s 61 bránkových asistenciou, začal v stredu a Welsh kapitán Suzy dran šiel do krídla útoku.

Adrenaline zdanlivo držal Welsh v raných fázach hry, než sa 08:26 značka, keď Diamonds išiel na 11-bránkovej pruh a Layton vybral off dva lopty nemala právo.Štvrtina skončil 20-8, s Bell na 8/8 a Thwaites s 12/13

šiestich cieľ beh na začiatku druhej sady tónu. - to mal byť Thwaites a Bell ukázať - ako oni skórovali ľubovôle. Thwaites môže dobre logo hracej doby tvorcov potlačou na jej ruku, ktorú mala ho toľko; zrazenie 16 dokončiť polovicu s 28/30 na 93%. Bell hral podpornú portrét, strelil ďalšie sedem v druhej, pre 15/16 o polovicu.Polčasovej skóre bolo 43-15.

"Hľadali sme zlepšiť našu výkonnosť ešte dnes a my sme tvrdo na sebe, ale sme spokojní s tejto hry," povedal Thwaites. "Budeme mať niektoré z týchto čestných rozhovorov o,víte čo, to bolo dobré, ale stále môžete urobiť lepšie ', čo môže byť dosť ťažké. Polohy hráme proti dať každý ďalší spätnú väzbu. - snažíme pestovať a snáď aj zostať o krok napred "

Potom, čo hlavný prestávke, Alexander dal Layton von na bránkovej obrany a priniesol na kapitána Laura Geitz do brankára, ktorý išiel na 20-ročného Georgia Rose.Rose, na 196cm, je o tri centimetre vyššia ako v Austrálii obrie Caitlin Bassett a prekvapivo prišiel len do hry potom, čo jej otec zariadil jeho dcéra, aby súd znovu na začiatku roka 2012, keď jej bolo iba 16. Ona bola spojená Sara Bell na cieľom útoku. Vykonané zmeny malý rozdiel, pretože Kim Ravaillion, ktorý nahradil Hadley v stredu a Bulley, ktorý šiel do krídla obrany, aplikovaný tlak a ciele stále prichádzali.

Wales sa podarilo streliť šesť v treťom, päť zdvorilosť Rose s Thwaites natá� �ania ďalšie 15 a Bell deväť a tri štvrtiny času skóre bolo trápne 67 až 21.Natáčanie duo - kto strieľal na 93% a 92% - dostal zaslúžený odpočinok na prelome s druhou streľby kombináciu Nat Medhurst a Bassett prichádza na dorazení Welsh.

Prechod bol plynulý a milosrdenstva nakoniec prišiel na Welsh s záverečnom hvizde. Medhurst skončila so siedmimi na 88% a Bassett 15 na 79%; Alexander opäť z čoho vyberať.